Krzysztof Wieczorek – Czy pamiętacie Jezioro Ciche...?

P_D_13617.jpg
Status pracy: Sprzedane
Cena: 450,00 zł 450.00
ilość oryginał
Dodaj do ulubionych

Opis

wymiary (bez oprawy): 10 x 38 cm

technika: akwaforta 19/50

rok: 2010

Praca wyceniona w oprawie we włoskie ramy i passe-partout.

 

KRZYSZTOF WIECZOREK (ur. 1954)
Studia w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych na Wydziale Grafiki. Dyplom w pracowni profesora Leszka Rózgi w 1977 roku.

Tadeusz Nyczek o twórczości Krzysztofa Wieczorka: "O czymże bowiem opowiadają nam grafiki Krzysztofa Wieczorka? O wielkim i wspaniałym świecie natury, gdzie odnaleźć można ostatnie zapewne stałe wartości? Pewnie tak. O nadziei budowanej drogami wiodącymi ku bezkresnym horyzontom, gdzie czeka wielkie światło poznania? Zapewne. O dramacie ukrytym nawet tam, gdzie dobry Pan Bóg chciał posiać spokój, ciszę i zaufanie? Pewnie i o tym też. O niewzruszonym sensie odwoływania się do najbardziej własnych przeżyć i wspomnień, jako że pamięć piękna choć przez każdego rozumiana i odczuwana inaczej łączy ludzi niewidzialną nitką wspólnoty? Gdzie ni słowa, ni gesty, a bodaj tylko obrazy mogą być znakami porozumienia? Prawdopodobnie i o tym też. Nieźle jak na jedną twórczość."

Galeria dzieł

Opinie o dziele (0)

Myślisz o zakupie?

Rozważasz zakup pracy? 

Zapraszamy do kontaktu- chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. 

tel. 22 652 11 77 

email: tylkosztuka@tylkosztuka.pl

 

 

Szczegóły dostawy

GRATISOWY TRANSPORT:

Na terenie Polski dla prac, których najdłuższy bok nie przekracza długości 120 cm oferujemy darmowy transport.

Realizujemy także wysyłkę za granicę (UE i cały świat). Koszt weryfikowany jest w uzależnieniu od miejsca transportu i wielkości obiektu.  

Istnieje możliwość zobaczenia obrazów na żywo po wcześniejszym ustaleniu w naszych salonach ekspozycyjnych w Warszawie i w Brukseli.  

DOSTAWA

Większość obiektów dostępna jest fizycznie na miejscu w naszej siedzibie. Prace dostarczamy jest w ciągu 1- 5 dni roboczych, najczęściej jednak dostarczone są już następnego dnia po zaksięgowaniu płatności. W przypadku zamówień zagranicznych, prace dostarczamy zwykle w ciągu 5-10 dni roboczych od daty wpłaty na konto. 

W przypadku obiektów, przy których wyświetla się napis  ZAPYTAJ O CENĘ, dostępność i cenę potwierdzamy emailowo lub telefonicznie.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

W ciągu 14 dni masz prawo zwrócić przesyłkę bez podania przyczyny.

 

Autorzy
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl