9 zobowiązań

Szanowni Państwo, 

oto dziewięć zobowiązań, które sprawiają, że internetowa galeria tylkosztuka.pl jest inna, godna zaufania, wyjątkowa.  

  1. Galeria tylkosztuka.pl należy do Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej, jednej z najbardziej renomowanych galerii sztuki w Polsce.    
  2. Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej istnieje już ponad 30 lat!
  3. Prezentowane prace można zobaczyć na żywo! W Warszawie, oraz w Brukseli, gdzie mieszczą się nasze siedziby!
  4. Prezentowane prace są wynikiem dokładnej selekcji. Na 100 zgłoszeń, tylko jeden artysta znajdzie się w portfolio galerii! 
  5. W Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej pracują historycy sztuki, architekci, ekonomiści, dekoratorzy wnętrz. W sumie kilkanaście osób dba o każdy aspekt przy sprzedaży obrazów, grafik czy rzeźb.
  6. Posiadamy profesjonalne studio ramiarskie. 
  7. Wykonujemy wizualizacje wnętrz - wystarczy wysłać do nas zdjęcie wnętrza, a my zaproponujemy aranżację dziełami sztuki!
  8. Odpowiemy na pytania - w razie wątpliwości - prosimy o kontakt
  9. 9700 fanów na Facebooku nie może się mylić! Sami Państwo popatrzcie jak intensywnie i z zaangażowaniem pracujemy! 
  10. Tak, moglibyśmy jeszcze dużo mówić. Ale Państwo z pewnością macie obecnie ochotę po prostu oglądać obrazy! Zapraszamy! 

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Nasze atuty

Przedstawiamy nasze najważniejsze atuty:
✔ wyłącznie starannie wybrane, oryginalne dzieła
✔ posiadają certyfikat Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej
✔ tylko wybrani, wyróżniający się twórcy 
✔ bezpieczny transport w Polsce i na świecie

Internetowa galeria sztuki

Internetowa galeria sztuki Tylkosztuka.pl prowadzona jest przez Galerię Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej. Od ponad 30 lat zajmujemy się malarstwem, rysunkiem, grafiką i rzeźbą, prezentując artystów współczesnych.

Prowadzona przez nas internetowa galeria oferuje szeroki wybór obrazów zarówno autorstwa klasyków XX i XXI wieku, jak i utalentowanych twórców młodego pokolenia. W Galerii zorganizowane były wystawy i prezentacje najwybitniejszych artystów polskich- m.in. Józefa Szajny, Magdaleny Abakanowicz, Leszka Rózgi, Edwarda Dwurnika, Franciszka Starowieyskiego, Andrzeja Kreutza Majewskiego, Antoniego Fałata. Posiadamy bogatą propozycję prac przeznaczonych do biur. Proponujmy także prace Przeznaczone specjalnie dla dzieci. Nasza galeria sztuki online sprzedaje obrazy, rysunki, fotografie, ale także rzeźby.

Wszystkie z nich wysyłamy do klientów z całej Polski, ale również poza jej granice. Zależy nam na tym, aby zapewnić wszystkim miłośnikom sztuki nieustanny dostęp do znakomitych realizacji współpracujących z nami artystów. Dostępne na naszej stronie prace będą doskonale prezentować się w każdym domu. Dobrze sprawdzą się jako prezent dla bliskiej osoby i sprawią, że dane wnętrze zyska niepowtarzalny charakter. Oferowane przez nas prace wykonywane są różnymi technikami: są to farby olejne, akrylowe, grafiki- suchoryty, akwaforty, litografie, drzeworyty i inne.

Prezentujemy także rzeźby- z brązu, marmuru, drewna. Prezentowane prace obejmują szerokie spektrum tematyczne- wśród obrazów i grafik dostępne są pejzaże, martwa natura, abstrakcja, architektura i wiele innych motywów. Dzięki czemu z łatwością znajdziesz takie prace, które nie tylko pozwolą stworzyć piękne wnętrze, ale upiększą wnętrze i stanowić będą istotne obiekty kolekcjonerskie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl