O nas

Tylkosztuka.pl to galeria internetowa stworzona przez Galerię Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej.

Galeria powstała jako jedna z pierwszych galerii prywatnych w Polsce. Obecnie mieści się w Warszawie oraz w Brukseli. Galeria Katarzyny Napiórkowskiej prezentuje współczesne malarstwo, grafikę, rysunek i rzeźbę. Galeria zorganizowała liczne wystawy i pokazy indywidualne, m.in. Magdaleny Abakanowicz, Jana Tarasina, Edwarda Dwurnika. Leszka Rózgi, Józefa Szajny. Galeria prezentuje także artystów młodego pokolenia.

Od 2011 roku Galeria posiada także filię w Brukseli, prezentując sztukę polską kolekcjonerom belgijskim. Galeria przygotowała także liczne wystawy na świecie, m.in. Paryżu, Nowym Jorku, Bukareszcie i Kolonii. W Galerii odbywają się również wystawy międzynarodowe. Prezentowano między innymi twórczość Josefa Beuysa oraz profesorów Akademii Sztuk Pięknych we Florencji.

Galeria preznentuje prace klasyków sztuki, zwłaszcza XX i XXI wieku. To artyści, którzy zdobyli uznanie światowe i rangę muzealną. Prezentowane są obiekty o charakterze kolekcjonerskim. Elementem działalności w zakresie pokazywania obiektów współczesnych jest także doradztwo przy budowaniu kolekcji sztuki współczesnej.

Prezentacje artystów młodego pokolenia tworzone są po uważnym zapoznaniu się z twórczością młodych twórców, uwzględniając obiecujących, uzdolnionych artystów młodego pokolenia.

Pomagamy także wybierać dzieła sztuki do konkretnych wnętrz. Do współpracy zapraszamy także z architektów.

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Nasze atuty

Przedstawiamy nasze najważniejsze atuty:
✔ wyłącznie starannie wybrane, oryginalne dzieła
✔ posiadają certyfikat Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej
✔ tylko wybrani, wyróżniający się twórcy 
✔ bezpieczny transport w Polsce i na świecie

Blog wpisy
Nowe grafiki w kolekcji tylkosztuka
Bestsellery
Dorota Zych-Charaziak - Siatkówka
Dorota Zych-Charaziak - Siatkówka
4 200,00 zł
oryginał
Józef Wilkoń - Konie
Józef Wilkoń - Konie
25 000,00 zł
oryginał
Marek Okrassa - Balkon
Marek Okrassa - Balkon
22 000,00 zł
Rafał Olbiński - To have or to have not
Rafał Olbiński - To have or to have not
1 700,00 zł 1 326,00 zł
oryginał
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl