Sonda
Mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni z zakupów w galerii tylkosztuka.pl. Zapraszamy do udziału w krótkiej sondzie.
Zakupiłam/-em obraz w galerii tylkosztuka.pl, gdyż
Autorzy
Dzieło dnia
Jadwiga Okrassa – Zuzanna i starcy
Jadwiga Okrassa – Zuzanna i starcy
3 200,00 zł
oryginał
Andrzej Szypluk - Akt
Andrzej Szypluk - Akt
2 200,00 zł
oryginał
Marek Okrassa - List
Marek Okrassa - List
14 000,00 zł
oryginał
Marek Okrassa - Okno
Marek Okrassa - Okno
15 000,00 zł
oryginał
Marek Okrassa - Akt
Marek Okrassa - Akt
3 500,00 zł
oryginał

O nas

Tylkosztuka.pl to galeria internetowa stworzona przez Galerię Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej.

Galeria powstała jako jedna z pierwszych galerii prywatnych w Polsce. Obecnie mieści się w Warszawie oraz w Brukseli. Galeria Katarzyny Napiórkowskiej prezentuje współczesne malarstwo, grafikę, rysunek i rzeźbę. Galeria zorganizowała liczne wystawy i pokazy indywidualne, m.in. Magdaleny Abakanowicz, Jana Tarasina, Edwarda Dwurnika. Leszka Rózgi, Józefa Szajny. Galeria prezentuje także artystów młodego pokolenia.

Od 2011 roku Galeria posiada także filię w Brukseli, prezentując sztukę polską kolekcjonerom belgijskim. Galeria przygotowała także liczne wystawy na świecie, m.in. Paryżu, Nowym Jorku, Bukareszcie i Kolonii. W Galerii odbywają się również wystawy międzynarodowe. Prezentowano między innymi twórczość Josefa Beuysa oraz profesorów Akademii Sztuk Pięknych we Florencji.

Galeria preznentuje prace klasyków sztuki, zwłaszcza XX i XXI wieku. To artyści, którzy zdobyli uznanie światowe i rangę muzealną. Prezentowane są obiekty o charakterze kolekcjonerskim. Elementem działalności w zakresie pokazywania obiektów współczesnych jest także doradztwo przy budowaniu kolekcji sztuki współczesnej.

Prezentacje artystów młodego pokolenia tworzone są po uważnym zapoznaniu się z twórczością młodych twórców, uwzględniając obiecujących, uzdolnionych artystów młodego pokolenia.

Pomagamy także wybierać dzieła sztuki do konkretnych wnętrz. Do współpracy zapraszamy także z architektów.

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Zapisz się na newsletter i otrzymuj comiesięczny list pełen inspiracji!
W naszym comiesięcznym newsletterze znajdziesz informacje o wydarzeniach kulturalnych, inspirujące historie dzieł sztuki dawnej oraz najnowsze wieści o promocjach i nowych dziełach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl