Jarosław Romaniuk

Jarosław Romaniuk to polski artysta współczesny. Zajmuje się malarstwem i projektowaniem. W swoich obrazach często przedstawia pejzaże, m.in. z motywem rzeki Bug. Jego prace charakteryzują się pięknym, niedosłownym oddaniem natury i subtelnością kolorystyki. Polski pejzaż jest czesto ukazany w różnych odcieniach zieleni, niebieskiego, szarości i turkusu.
Artysta umiejętnie wykorzystuje plamy barwne; obrazy są bardzo sugestywne, ale jednocześnie obrana przez autora formuła stawia je na pograniczu abstrakcji. Obrazy Jarosława Romaniuka znakomicie prezentują się we wnętrzach. Wnoszą do nich harmonię, spokój i piękno.

JAROSŁAW ROMANIUK (ur. 1967)
Absolwent Studium PSKO o specjalizacji teatralnej w Kaliszu oraz Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku wychowania plastycznego (filia w Kaliszu). Dyplom z malarstwa w pracowni prof. Andrzeja Niekrasza. Zajmuje się malarstwem, grafiką, rysunkiem i fotografią.

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl