Joanna Wiszniewska-Domańska

Joanna Wiszniewska Domańska jest polską graficzką współczesną. Związana jest z łodzką Akademią Sztuk Pieknych. Jej prace cechuje surrealistyczna forma, bogata symbolika, swoista literackość. Artystka brała udział w licznych wystawach w Polsce i na świecie. Jej prace często trafiają do kolekcji prywanych i korporacyjnych. Dzięki swojej wartstwie znaczeniowej, pieknie oprawione grafiki sa tez znakomitym pomyslem na prezent ślubny, urodzinowy, jubileuszowy, czy też firmowy.

Wszytskie prezentowane prace są oryginalne. Są to sygnowane grafiki w limitowanych edycjach oraz rysunki i kolaże.

JOANNA WISZNIEWSKA-DOMAŃSKA (ur. 1946 w Łodzi) zajmuje się grafiką i rysunkiem. W 1972 roku otrzymała dyplom Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych (obecnie Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego) w pracowni profesora Stanisława Fijałkowskiego. Prace Joanny Wiszniewskiej-Domańskiej znajdują się miedzy innymi w zbiorach Muzeum Sztuki w Łodzi, Muzeum w Wałbrzychu, Muzeum w Couvin (Belgia).

  • nowość
  • nowość

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl